KONST / Litografier / Färglitografi 13867099
nr 1386 7099
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 23/88, Skärgård med mås. Motivet: 47x70, yttermått inklusive ram: 61x80 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:04:47
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
22 mar
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth